Yılbaşı Koleksiyonu

BRD Tasarım’ın birbirinden güzel yılbaşı tasarımlarıyla sevdiklerinize muhteşem bir yılbaşı hediyesi seçebilirsiniz. Özel tasarım olan kutular sayesinde hediyenin sahibine kendisini daha özel hissettirebilirsiniz. Farklı ve daha ilgi çekici bir yılbaşı hediyesi istiyorsanız veya yılbaşı konseptini seviyorsanız bu koleksiyon hoşunuza gidecektir. Tamamen el işçiliği olan ürünleri isterseniz içerisinde bir lokum ve ya spesiyal çikolata ile servis edebilir isterseniz evinizin baş köşesinde sergileyebilirsiniz. Bin yılı aşkın süredir yapılan çini sanatıyla birlikte 19 farklı seçenek sunan BRD tasarım tamamen yılbaşı renklerinden oluşan bu seriyle tarihe yeni bir dokunuş yaparak iki kültürü ve iki zamanı bir kutu içerisinde birleştiriyor. Yılbaşı Koleksiyonu sayesinde ürünlerinizi de daha cazip hale getirebilir içerisine koyduğunuz ürünleri müşteri tarafından daha özel ve daha lezzetli bir yapabilirsiniz.

Yılbaşı Çikolata Kutusu

El emeği çinilerden oluşan kutuların içerisine taze çikolatalar çok yakışacaktır. İster evinizde misafirlerinize servis edin isterseniz bir toplantıda tatlı molası verip firmanızdakilerle çikolatalarınızı paylaşın. Odak noktası çikolatalardan çok çinili kutular olabilir. Çikolata tadında, şekerli, mutlu, sağlıklı bir sene geçirebilmeniz ve yıla daha güzel girebilmek için bu çikolata kutuları harika bir alternatif olabilir.

Yılbaşı Lokum Kutusu

Çini sanatı Osmanlı döneminde çok sık karşımıza çıkan, ciddiyetle yapılan bir sanattır. Eski dönemde birçok sanat eserinin üzerinde çinili motifler görmek mümkün. Osmanlı döneminde de lokumun kıymeti bir başkadır. Günümüze kadar gelen ve herkes tarafından sevilerek yenilen lokumlarınız bu kutulara çok yakışacaktır. Turist olan bir misafirinize çinili yılbaşı koleksiyonlarından bir kutu hediye edebilir ve içerisini de lokumlarla doldurarak unutulmaz bir hediye seçebilirsiniz. Böylelikle bu yılbaşı hem sizin hem de karşınızdaki için unutulmaz olacaktır. BRD Tasarım olarak huzurlu, mutlu ve güzel bir sene geçirebilmenizi diler yılbaşınızı rengârenk kumaş kaplı kutularımızla kutlarız…