Goblen Koleksiyonu

İğne ve iplik ile, gözle görülür delikleri olan kumaşa yapılan resimlere goblen denir. Bu koleksiyonumuz da atölyemizde ince işçilik ve emek sonucunda sizlerin beğenisine sunulmuştur. Kumaş üzerine eğik çizgiler halinde işlenen resimler işleme bittikten sonra son derece estetik ve güzel bir hal alıyor. Çarpı işi veya kanaviçe olarak da geçen Goblen sayesinde kutular sadece bir kutu olmaktan çıkarak muhteşem hediyelere ve dekoratif ürünlere dönüşüyor. Goblen Koleksiyonu içerisinde dönem insanlarını resimleri, manzaralar gibi birçok seçenek bulunuyor. Kendi zevkinize hitap edeni veya hediye edeceğiniz kutuyu kolaylıkla seçip İstanbul’daki kutu atölyemize iletişim bilgilerimizden siparişinizi verebilirsiniz.

Hediye Paketi Seçimi

Hediye paketi seçmek her ne kadar kolay görünse de incelik ve düşünce ister. İçerisindeki hediye kadar hediyenin içerisinde bulunduğu kutu da bir o kadar önemlidir. Kutunun güzelliği veya oluşturduğu renkler karşıdakine hediye hakkında ipuçları verebilir. Seçeceğiniz hediye kaplarının kalitesinden mutlaka emin olun. Kutular kaliteli olduğu zaman hediyeyi vereceğiniz kişi o kutuyu da saklamak isteyecektir. El işçiliği sonucunda yapılan Goblen Koleksiyonu hediyeleriniz için muhteşem bir paket oluşturacaktır.

Goblen Çikolata Kutusu

Goblen işlemeli olan kutuların içerisinde bulunan çikolatalar kutunun estetiğini daha çok destekleyecektir ve çikolata keyfinizi daha lezzetli yapacaktır. Yediğiniz tatlı kadar sunumu da önemlidir. Göze hitap edebileceğiniz kutularımız sayesinde eğer kurumsal bir firmaysanız da müşterinize Goblen Koleksiyonu içerisinde çikolata, lokum, şeker gibi tatlılar saklayarak güzel bir hediye oluşturabilirsiniz.