Çikolata Kutusu İmalatımız Hakkında Bilgi Alın – BRD Tasarım

by

Çikolata Kutusu İmalatı

Hiçbir şey bir kutu çikolatanın verdiği mutluluğun yerini tutamaz ! Çikolatanın mutluluk üzerindeki etkisini hepimiz biliyoruz, fakat özel günlerde sevdiklerinize vereceğiniz gösterişli bir çikolata kutusu karşınızdakini mutlu etmekten ziyade sizi unutulmaz kılar. “Çikolata kutusu imalatı”nda 2005’ten beri hizmet veren BRD Tasarım’ın çikolata kutuları ile unutulmaz olun.

BRD Tasarım kurulduğu günden beri, içindeki ürün tüketildikten sonra kenara atılan değil, bir köşede anı olarak saklanabilecek çikolata kutuları üretmeyi amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda çikolata kutularımızı piyasadaki çoğu çikolata kutularının aksine fabrikasyon yöntemlerle değil tamamen el işçiliği olarak üretmekteyiz.

Hediyenizin sizin için öneminin farkındayız! Üretime başladığımız 2005 yılından beri, ürettiğimiz her bir çikolata kutusunu üretimden sonra tek tek kontrol edip paketliyoruz. Hediyeyi alan kişinin ilk izleniminin çok büyük önem taşıdığını ve çikolata kutusunun içindekinden daha çok dış görüşünüşüne göre değerlendiriceğini düşünüyoruz.

Çikolata kutuları, doğum günlerinde, sevgililer gününde, yılbaşında ve diğer özel günlerde sevdiklerinize verebileceğiniz özel bir hediyedir. Çikolata kutularımızın üzerlerinde kullandığımız ipek, saten ve kanvas kumaşlara sevdiklerinizin resmini basıp sizin için kişiye özel bir hediye hazırlayabileceğimizi, ayrıca kurumsal çalışmalarda firmanızın logosunuda kutularımızın üzerinize uygulayabileceğimizi belirtmek isteriz.

Çikolata Kutusu İmalatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çikolata kutusu alınırken 3 şeye dikkat edilmelidir. Tasarım, kalite ve gıda tüzüğüne uygunluk. Çikolata kutusu imalatçıları seçilirken BRD Tasarım gibi Tarım ve Köyişleri bakanlığı denetimiyle çalışan onaylı imalatçılar tercih edilmedilir.

Çikolata Kutusu İmalatımız Hakkında

Çikolata kutusu imalatı BRD Tasarım’ın 2005’ten beri uzmanlaştığı ve sektöre daha önce hiç görülmemiş tasarımlarla hizmet ettiği bir alandır. Çikolata kutusu imalatımız ve çikolata kutularımızı incelemek için lütfen tıklayınız:

Premium Koleksiyonlar

 

 

 

 

Share