Sevgili Günü Koleksiyonu

Sevgili Koleksiyonu Çikolata Kutularımız ile sevdiğiniz kişiye sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirebilmenin tam vakti! Eşiniz, sevgiliniz veya nişanlınız. Sevdiğiniz kişi için seçeceğiniz her detay önemli ve özenilmiş olmalıdır. Özellikle özel günlerde ve sevgililer gününde karşınızdaki kişi sizden, daha anlamlı ve uğraşılmış hediyeler isteyecektir. Alacağınız hediyenin kutusu da en az hediye kadar özenilmiş ve anlamlı olursa karşınızdaki kişiyi çok mutlu edebilir ve kalbini tekrar kazanabilirsiniz. Aşkın ve sevginin renklerinden oluşan seri içerisinde sizin ve sevdiğiniz insanın seveceği olan kutuyu seçin ve içerisini kocaman mutluluklarla doldurun. Bir kutu aşk, huzur, sevgi hediye edin sevgilinize. Çinilerle işlenmiş veya taşlı kalp desenli bir saten kutu olan bir kutu seçin mesela.

Kutudaki Aşk

Kutularımız atölyemizde tek tek büyük bir titizlikle yapılıyor. Kutularımızın sırrı elbette sanata ve işimize duyduğumuz aşk. Aşkla ve sevgiyle yaptığımız Sevgililer Günü Koleksiyonu kutularımız da siz müşterilerimizin duygularına tercüman olsun istedik. Sevdiğiniz insana kıymetini anlatabilmek için bir hediye yeterli olmayacaktır fakat ona sevildiğini hissettirebilmek Sevgili Koleksiyonu güzel bir alternatif olabilir. İçerisine çikolatalar, şekerler, fotoğraflarınız veya aklınıza ne geliyorsa koyabilirsiniz. Aşkınızı ve sevginizi de kutunun içerisine sakladıktan sonra sevgilinize hediyesini verebilirsiniz.

Sevgililer Gününde Sevgilinize Özel Hediye

14 Şubat Sevgiler Gününde bu yıl sevgilinize özel bir hediye alın ve onun yüzünü güldürün. Özel Tasarım Sevgililer Günü Koleksiyonumuz eşinize veya sevgilinize duygularınızı daha iyi ifade etmenizi sağlayacak ve ona kendini özel hissettirecek. Aşkın renklerinden oluşan koleksiyonumuzda birbirinden özel parçalar var ve bu parçalar sayesinde sevdiklerini ömür boyu saklayabileceği çikolata kutularına sahip olacak. Çikolataların tadı kadar tatlı olan kutuları içerisindeki bittikten sonra da kullanabilirsiniz. Sevgilinize verdiğiniz bu hediye, her daim sizin ona gösterdiğiniz özeni hatırlatacaktır çünkü tüm ürünlerimiz atölyemizde deneyimli ustalarımız tarafından el işçiliğiyle yapılarak sizlerin beğenisine sunuluyor.

Çikolata Geleneği

Örf ve adetlerimizin beraberinde getirdiği birçoğumuzun bildiği gelenekler vardır. Çoğunuz ‘’Çiçek ve çikolata’’ kalıbını bilirsiniz. Söz, nişan ve tanışma günlerinin olmazsa olmazı olan çikolataları günün anlamına yakışır bir kutu içerisinde götürürseniz bir ömür muhafaza edebilir ve bu anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.