Bebek Koleksiyonu

Bebek Çikolata Kutusu Koleksiyonlarımız ile bebeğinizin özel günlerinde misafirlerinizi bebek çikolata kutularıyla ağırlayabilirsiniz. İçerisindeki çikolatalar kadar kendisi de tatlı olan kutuları ömrünüz boyunca saklamak isteyeceksiniz. Babyshower etkinlikleri, doğum günleri, diş partisi, mevlüt gibi özel zamanlarınızda ikram edeceğiniz çikolataları Bebek Koleksiyonu kutularımızla taçlandırarak güne uygun bir çikolata seçimi yapmış olursunuz. Kız ve erkek için farklı renk seçenekleri olan kutular ve sepetler sizleri bekliyor.

Özel Üretim, Özel Tasarım Çikolata Kutuları

BRD Tasarım olarak birçok kurumsal firmaya da hizmet veriyoruz. Pelit, Hafız Mustafa, Şekerci Cafer Erol gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarına özel çikolata kutusu, şekerleme kutusu vs. özel tasarımlar yapıyor ve sizleri de özel tasarımlar için bekliyoruz. Birçok farklı tasarımla ilgi çeken kutularımız bu sefer de bebekler için hazırlandı. Bebeklerin saf ve masum dünyalarından yola çıkarak tasarlanan ve yumuşak renklerde üretilen kutuları sitemiz üzerinden kolaylıkla alabilir ve kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Bazı özel günler insanın hayatında sadece bir kere oluyor hem kendiniz hem de bebeğiniz için o günleri daha anlamlı ve özenilmiş kılmak sizin elinizde.

Lezzetli Kutular

Özel günlerinizde ikram edeceğiniz yemeklerin yanında gününüzü tatlandıracak ve bebekler kadar şeker olan çikolatalarınız olacaktır. Günün konsepti gereği bebeklere uygun desenler ve renklerle yapılan çikolata kutuları o güne çok yakışacaktır. Ayrıca son derece kaliteli üretilen kutularımız bebeğinize bir hatıra olarak kalabilir ve ilerde onun için önemli bir anlam taşıyabilir.